مگنت جرثقیلی

شرکت معرف ابزار انواع مختلف مگنت های جرثقیلی را به صنعتگران عزیز ارائه کرده است.ليفت مگ(مگنت دستي) دستگاهي است كه از طريق نيروي مغناطيسي آهنرباهاي دائمي كه در آن تعبيه شده اند ، قادر است تا بدون جوش دادن قلاب و يا به كارگيري زنجير يا تسمه قطعات سنگين آهني را به راحتي و با اطمينان جابجا كند.آهنرباهاي به كار رفته در ليفت مگ از قويترين آهنرباهاي دنيا مي باشد.
مگنت جرثقیلی داراي اهرمي است كه با چرخاندن آن در وضعيت آهنربايي ، نيروي مغناطيسي را در داخل قطعه برقرار كرده و اين امكان را ايجاد مي كند تا قطعه توسط جرثقيلي كه ليفت مگ را بلند مي كند ، جابجا شود. براي رها كردن قطعه كافيست دسته را چرخانده و در وضعيت غيرآهنربايي قرار داد. ليفت مگ نيازي به برق و يا شارژ شدن نداشته و مي تواند بدون كم شدن قدرت جذب آن ، سالها در كارگاههاي صنعتي به كار گرفته شود.
سبك بودن ، كاربرد آسان ، مكانيزم ساده ، سرعت بالا ، عدم نياز به برق و باطري ، قدرت زياد و از همه مهمتر ايمني بالا از ويژگيهاي اين دستگاه مي باشد.
عمده مصرف مگنت های جرثقیلی در جابجايي قالبها ، قطعات سنگين فولادي ، قطعات آهني تخت و گرد ، ورقهاي فولادي ، صنايع برش ورق ، سازه هاي فلزي ، نصب و جابجايي مخازن كيت گاز سوز و... مي باشد. گروه فنی مهندسی شرکت معرف ابزار برند VERTEX را پیشنهاد می دهد.برندها
دیگر دسته ها

TEL : 021 88630947-8
Fax : 021 88008631
Email: info [at] mtcotools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

فروشگاه معرف ابزار

شرکت معرف ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات تراشکاری و براده برداری شامل انواع فرز ، انواع مته، انواع گردبر، انواع کفتراش، سه نظام و چهار نظام، انواع هلدر

© Copy right 2019 | تمامی حقوق متعلق به شرکت معرف ابزار می باشد