آیکون واتساپ

�������� ������

در این قسمت قصد داریم به معرفی اجمالی گیج های برو نرو رینگی که توسط شرکت معرف ابزار در برندهای متنوع به صنعتگران ارائه شده است بپردازیم.این گیج ها که از وسایل اندازه گیری بسیار حساس می باشند برای کنترل قطر داخلی ، متوسط و حتی کنترل گام مورد استفاده قرار می گیرد درحالیکه گیج برو برای کنترل ماکزیمم قطر متوسط پیچ مورد استفاده قرار می گیرد و اگر فرمان برو بسته نشود آن بدین معناست که قطر متوسط از ماکزیمم اندازه خود بزرگتر شده است.
همچنین فرمان برو رینگی برای کنترل گام رزوه هم مورد استفاده قرار می گیرد و اگر گام نامی دارای کوچکترین انحراف باشد پس از چند دور بسته شدن رزوه پیچ داخل فرمان برو گیر کرده و تا آخر بسته نمی شود.
گروه فنی مهندسی شرکت معرف ابزار برند VERTEX را پیشنهاد می دهد.برندها
دیگر دسته ها

TEL : 02188630947
Fax : 021 88008631
Email: info [at] mtcotools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

برند ورتکس
فروشگاه معرف ابزار

شرکت معرف ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات تراشکاری و براده برداری شامل انواع فرز ، انواع مته، انواع گردبر، انواع کفتراش، سه نظام و چهار نظام، انواع هلدر .معرف ابزار نماینده رسمی ورتکس تایوان . فروش و واردات ابزار ورتکس اصلی تایوان با گارانتی و ضمانت اصلی شرکتی . فروش گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و فروش سه نظام تراش VERTEX ورتکس و فروش ابزار تراش VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ اصلی ورتکس تایوان .

© Copy right 2021 | تمامی حقوق متعلق به شرکت معرف ابزار می باشد