آیکون واتساپ

فرز انگشتی الماس خور ورتکس چیست؟

فرز انگشتی الماس خور| بعنوان یکی از ابزا رآلات تراشکاری در صنعت تراش و قالب سازی بحساب می آید ، و با توجه به پیشرفت تکنولوژی صنعت ، برش فلز و برداه برداری از سطوح فلزات و آلیاژهای سخت بسیار مهم میباشد که در این مورد میتوان از فرز انگشتی الماس خور استفاده کرد .لازم بذکر است شرکت معرف ابزار با سالها تجربه در خصوص تامین و واردات مستقیم انواع ابزار و انواع فرز انگشتی الماس خور با برند های اصلی از جمله (فرز انگشتی الماس خور ورتکس VERTEX )آماده تامین و ارسال و عقد قرارداد با سازمان ها و صنایع و کارخانجات نظامی و انواع صنایع قطعات سازی .
از مزایای فرز انگشتی الماس خور ورتکس ( استفاده از برش های دقیق ، با قدرت و با سرعت بالا و با کیفیت) است
است که به این دلیل میتواند آسیاب مرحله ای انجام دهد ، استفاده از برش های دقیق ، با قدرت و با سرعت بالا و با کیفیت.
فرز انگشتی الماس خور ورتکس با دندانه های خشن فرز انگشتی صورت میگیرد و باعث برش این محدوده جامع با پوشش دادن تمام گروه های مواد به شما امکان می دهد که برش های دقیق انجام دهید این ابزار دقیق و خشن به بهترین شکل ممکن فلزات سخت رو برایتان برش میدهد و سوراخ میکند.
این ابزاری همه کاره و دقیق میتواند خشن سازی قالب / قالب ، فرز صورت ، شکاف ، آسیاب مرحله ای و حتی درون یابی مارپیچ سوراخ ها را برای شما انجام دهد پره های تیز این محصول میتواند عمق سنگین را برش دهد فرز انگشتی از فرز انگشتی برای تراشیدن یا برداشتن قسمتی از فلز استفاده می شود که این کار را با سرعت بالا و کیفیت مناسب انجام می دهد که این کار توسط دندانه های خشن فرز انگشتی صورت میگیرد.


TEL : 02188630947
Fax : 021 88008631
Email: info [at] mtcotools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

برند ورتکس
فروشگاه معرف ابزار

شرکت معرف ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات تراشکاری و براده برداری شامل انواع فرز ، انواع مته، انواع گردبر، انواع کفتراش، سه نظام و چهار نظام، انواع هلدر .معرف ابزار نماینده رسمی ورتکس تایوان . فروش و واردات ابزار ورتکس اصلی تایوان با گارانتی و ضمانت اصلی شرکتی . فروش گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و فروش سه نظام تراش VERTEX ورتکس و فروش ابزار تراش VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ اصلی ورتکس تایوان .

© Copy right 2022 | تمامی حقوق متعلق به شرکت معرف ابزار می باشد