آیکون واتساپ

بیبی کلت

بیبی کلت:

بیبی کلت که توسط شرکت معرف ابزار ارائه گردیده است به کلت فشنگی با دنباله استوانه ای اطلاق می شود کلت فشگی و بیبی کلت عموما برای نگهداری ابزار های ته استوانه مثل فرز انگشتی ، مته ،برقو و .... استفاده می شود بیبی کلت ها با توجه به سایز ابزاری که می توانند بگیرند و قطر دنباله که متناسب با ابزار گیر دستگاه است دسته بندی می شود.
گروه فنی مهندسی شرکت معرف ابزار برای این ابزار برند VERTEX را پیشنهاد می کند.در قسمت محصولات می توانید جزئیات مربوط به انواع بیبی کلت ها را مشاهده بفرمایید


ست بیبی کولت ورتکس تایوان بیبی کلت

بیبی کلت

ست بیبی کولت
ورتکس تایوان بیبی کلت
بیبی کلت ER20 ورتکس تایوان بیبی کلت

بیبی کلت

بیبی کلت ER20
ورتکس تایوان بیبی کلت
بیبی کلت ER16 ورتکس تایوان بیبی کلت

بیبی کلت

بیبی کلت ER16
ورتکس تایوان بیبی کلت

1
برندها
دیگر دسته ها

TEL : 02188000970
Fax :
Email: info [at] mtcotools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

برند ورتکس
فروشگاه معرف ابزار

شرکت معرف ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات تراشکاری و براده برداری شامل انواع فرز ، انواع مته، انواع گردبر، انواع کفتراش، سه نظام و چهار نظام، انواع هلدر .معرف ابزار نماینده رسمی ورتکس تایوان . فروش و واردات ابزار ورتکس اصلی تایوان با گارانتی و ضمانت اصلی شرکتی . فروش گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و فروش سه نظام تراش VERTEX ورتکس و فروش ابزار تراش VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ اصلی ورتکس تایوان . شرکت معرف ابزار تنها نماینده ورتکس اصلی تایوان در ایران میباشد . تامین انواع ابزار ورتکس vertex و دریافت کاتالوگ محصولات ورتکس vertex در فروشگاه معرف ابزار .

© Copy right 2024 | تمامی حقوق متعلق به شرکت معرف ابزار می باشد