آیکون واتساپ
خط کش گرانیت

خط کش گرانیت

یکی از ابزارآلات صنعتی بسیار مهم و اساسی در بحث اندازه گیری و دقیق سنجی خط کش های گرانیت هستند که توسط شرکت معرف ابزار تامین می شوند. خط کش های گرانیت که توسط شرکت ورتکس تایوان ساخته می شوند دارای انواع و اشکال متفاوتی هستند که همه ی آن ها توسط شرکت معرف ابزار به بازار کشور ارائه می شود و صنعتگران و تولیدکنندگان می توانند خط کش گرانیت مورد نیاز خود را با توجه به ابعاد و اشکال مورد نظر انتخاب کنند. از قسمت کاتالوگ می توانید مشخصات انواع خط کش های گرانیت را مشاهده کنید.
خط کش های گرانیت که جزو وسایل اندازه گیری دقیق محسوب می شوند بیشتر در آزمایشگاه های اندازه گیری کاربرد دارند البته نوعی از این خط کش های گرانیت وجود دارد که از جنس فلزی ساخته می شوند و جنس آن ها از فولاد ابزار سازی می باشد و عمده کاربرد آن ها در عملیات کارگاهی می باشد..
خط کش گرانیت که در صنعت به منشورهای موازی ، منشورهای زاویه دار و منشورهای پله دار معروف هستند بیشتر به عنوان وسایل کمکی مورد استفاده قرار می گیرند. سطوح خط کش های گرانیت کاملا پرداخت شده است و بسیار دقیق می باشند.
خط کش های گرانیت یا منشورهای موازی ، منشورهای پله دار و منشورهای زاویه دار به عنوان زیر سری ، پایه و تکیه گاه در عملیات کارگاهی و آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند
خط کش گرانیت توسط شرکت های ورتکس تایوان و میتوتویو ژاپن ساخته می شوند که کیفیت بسیار مطلوبی را دارا می باشند. شرکت معرف ابزار مفتخر است نمایندگی انحصاری شرکت میتوتویو ژاپن و ورتکس تایوان را در ایران اخذ و کلیه مصولات از جمله خط کش گرانیت را به بازار کشور عرضه کرده است

خط کش گرانیت VERTEX
خط کش گرانیت VERTEX

  • مقالات

TEL : 02188000970
Fax :
Email: info [at] mtcotools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

برند ورتکس
فروشگاه معرف ابزار

شرکت معرف ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات تراشکاری و براده برداری شامل انواع فرز ، انواع مته، انواع گردبر، انواع کفتراش، سه نظام و چهار نظام، انواع هلدر .معرف ابزار نماینده رسمی ورتکس تایوان . فروش و واردات ابزار ورتکس اصلی تایوان با گارانتی و ضمانت اصلی شرکتی . فروش گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و فروش سه نظام تراش VERTEX ورتکس و فروش ابزار تراش VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ اصلی ورتکس تایوان . شرکت معرف ابزار تنها نماینده ورتکس اصلی تایوان در ایران میباشد . تامین انواع ابزار ورتکس vertex و دریافت کاتالوگ محصولات ورتکس vertex در فروشگاه معرف ابزار .

© Copy right 2024 | تمامی حقوق متعلق به شرکت معرف ابزار می باشد