آیکون واتساپ

دستگاه قلاویز تیزکن

دستگاه قلاویز تیزکن | این دستکاه قلاویز تیز کنی در انواع قلاویز تیز کن رومیزی وقلاویز تیز کن یونیورسال تقسیم بندی می شوند شرکت معرف ابزار به عنوان برترین ارائه دهنده دستگاه های ابزار تیزکنی یونیورسال و... اینبار با ارائه دستگاه های مخصوص تیزکردن قلاویز گامی بزرگ در جهت افزایش کیفیت رزوه های داخلی برداشته است. این دستگاه ها به سادگی لبه های برشی قلاویز را تیز می کنند.این دستگاه قلاویز تیز کن ورتکس یا قلاویز تیز کن تایوانی انواع مختلفی دارند اما به صورت کلی از نظر کارایی به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول دستگاه هایی هستند که علاوه بر قلاویز می توانند فرز انگشتی نیز تیز کنند و تخت عنوان قلاویز تیز کن دو منظوره ورتکس یا قلاویز تیز کن VERTEX شناخته می شوند که در صنعت تحت عنوان XS13/XS30 شناخته می شوند.
دسته دوم دستگاه هایی هستند که علاوه بر قلاویز می توانند مته نیز تیز کنند و در صنعت تحت عنوان ZS13/ZS30 شناخته می شوند. به عبارت دیگر این دستگاه ها بسیار کاربردی هستند و هم می توانند قلاویز تیز کنند و هم مته یا فرز و به یک ابزار خاص محدود نمی شوند. گروه فنی و مهندسی شرکت معرف ابزار برای این محصول برند BEIPING را پیشنهاد می دهد.


مته و قلاویز تیز کن ZS-13 بیپینگ تایوان دستگاه قلاویز تیزکن

دستگاه قلاویز تیزکن

مته و قلاویز تیز کن ZS-13
بیپینگ تایوان دستگاه قلاویز تیزکن
مته قلاویز تیز کن ZS-30 بیپینگ تایوان دستگاه قلاویز تیزکن

دستگاه قلاویز تیزکن

مته قلاویز تیز کن ZS-30
بیپینگ تایوان دستگاه قلاویز تیزکن

1
برندها
دیگر دسته ها

TEL : 02188000970
Fax :
Email: info [at] mtcotools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

برند ورتکس
فروشگاه معرف ابزار

شرکت معرف ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات تراشکاری و براده برداری شامل انواع فرز ، انواع مته، انواع گردبر، انواع کفتراش، سه نظام و چهار نظام، انواع هلدر .معرف ابزار نماینده رسمی ورتکس تایوان . فروش و واردات ابزار ورتکس اصلی تایوان با گارانتی و ضمانت اصلی شرکتی . فروش گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و فروش سه نظام تراش VERTEX ورتکس و فروش ابزار تراش VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ اصلی ورتکس تایوان . شرکت معرف ابزار تنها نماینده ورتکس اصلی تایوان در ایران میباشد . تامین انواع ابزار ورتکس vertex و دریافت کاتالوگ محصولات ورتکس vertex در فروشگاه معرف ابزار .

© Copy right 2024 | تمامی حقوق متعلق به شرکت معرف ابزار می باشد