آیکون واتساپ
روبند قالب

روبند قالب

روبند قالب | از معروف ترین روبند قالب می توان به روبند قالب ورتکس یا روبند قالب VERTEX اشاره کرد. این روبند قالب ورتکس که در قالبسازی و قطعه سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد توسط شرکت معرف ابزار به حسن آباد تهران خیابان امام خمینی عرضه می شود شرکت معرف ابزار بورس ابزار تراشکاری و فرزکاری می باشد و کلیه ابزار فرزکاری از جمله انواع روبند قالبسازی ، بغل بند روبند ، مهره روبند ، پیچ روبند ، کلمپ روبند قالب و کلمپ روبند که ازاجزای کیت روبند به شمار می آیند را واردات می کند. کیت روبند ورتکس (VERTEX) ساخت کشور تایوان می باشد و در بین صنایع تولیدی قالبسازی و قطعه سازی به کیت روبند قالب ورتکس معروف می باشد.بغل بند روبند یا بغل بند ورتکس تایوان یکی از اجزای روبند قالب می باشد که به بغل بند VERTEX تایوان مشهور است. اما روبند قالب چیست؟ در عملیات فرزکاری یا براده برداری توسط دستگاه فرز سی ان سی (دستگاه فرز CNC) گاهی نیاز است قطعات بر روی میز دستگاه سی ان سی بسته شوند و با توجه به ابعاد خاص قطعاتی که مورد براده برداری قرار می گیرند نمی توان آن ها را روی گیره هیدرولیک ورتکس یا گیره مکانیکی ورتکس قرار داد. از این جهت در قالبسازی از روبند قالب ورتکس استفاده می کنند. روبند ورتکس یا روبند VERTEX از تعدادی کلمپ روبند یا پیچ روبند و مهره روبند تشکیل شده است. کلمپ یا روبند ابزاری است که برای کنار هم نگه داشتن و سفت کردن قطعات در کنار همدیگر و جلوگیری از لغزش و جابجایی آنه نسبت به همدیگر در در صنعت از اهمیت ویژه ای برخوردار است قابل ذکر است برند پیچ روبند قالب ورتکس تایوان می باشد. روبند ورتکس تایوان از محصولات اصلی شرکت معرف ابزار محسوب می شود. کارکردن با روبند بسیار آسان است. برای کارکردن با روبند قالبسازی کافیست کلمپ روبند ورتکس را روی قطعه کار قرار داده و مهره تی شکل یا مهره T که به T- Slot Nut معروف می باشد را از شیار T شکل دستگاه فرز سی ان سی یا دستگاه فرز منوال عبور می دهیم و با بستن پیچ روبند قالب و قرار دادن کلمپ قالب در موقعیت مناسب مهره روبند ورتکس را محکم می بندیم با محکم بستن مهره روبند قالب در هر چهار طرف قطعه باعث می شود قطعه کار روی میز دستگاه فرز CNC محکم بسته شود. پیچ روبند همانگونه که ذکر شد برند ورتکس (VERTEX) ساخت کشور تایوان می باشد و به پیچ روبند ورتکس تایوان معرف است. برخی از مهمترین مدل های روبند قالب می توان به روبند CK-12 ، روبند قالب CK-16 که به روبند CK-16 ورتکس تایوان معرف می باشد (CK-16 VERTEX) همچنین روبند قالب CK-12 برند ورتکس تایوان می باشد که به روبند CK-12 ورتکس معروف می باشد.روبند قالب در سایزهای دیگری نیز وجود دارند مثل روبند قالب Ck-08 یا روبند قالب CK-10 که در صنایع قالبسازی صنایع نظامی یا صنایع موشکی بسیار مورد استفاده می گیرند. اما روبند CK-16 بسیار کاربردی تر و مصرفی تر می باشدو بسیار مورد استقبال تراشکاران قرار گرفته است. برای خرید روبند قالب می توانید با دفتر فروش شرکت معرف ابزار تماس حاصل فرمایید.
فروش روبند قالب یا فروش روبند قالب ck-16 در حسن آباد تهران خیابان امام خمینی توسط شرکت معرف ابزار عرضه می شود. همچین شرکت معرف ابزار برای فروش روبند قالب ورتکس طرح های متنوعی در نظر گرفته است. فروش روبند قالب به صورت آنلاین نیز انجام می پذیرد. برای خرید آنلاین روبند قالب یا خرید اینترنتی روبند قالب می توانید با دفتر مرکزی شرکت معرف ابزار تماس حاصل فرمایید. یا برای خرید و فروش روبند قالب از سایت شرکت معرف ابزار نیز می توانید اقدام فرمایید. شرکت معرف ابزار بورس روبند قالب می باشد و با ارسال روبند به سراسر کشور در خدمت کلیه صنایع تولیدی صنایع ماشین سازی صنایع نظامی کشور می باشد. از انواع روبند قالب ورتکس می توان به روبند قالب ck-20 ورتکس اشاره کرد که سایز بزرگ روبند قالب ورتکس به شمار می آیند سایز بزرگ روبند قالب کاربرد زیادی در قالبسازی خودرو سازی ها دارد. قیمت روبند قالب نسبت به قیمت گیره هیدرولیک بزرگ یا گیره مکانیکی بزرگ بسیار پایین تر می باشد بنابراین برای صنایع تولید و قالبسازی بسیار به صرفه می باشد برای براده برداری روی قطعات بزرگ از روبند قالب استفاده کنند و در بسیاری موارد استفاده از گیره هیدرولیک یا گیره مکانیکی ورتکس تایوان یا گیره هیدرولیک ورتکس یا گیره هیدرولیک VERTEX به صرفه نمی باشد. جهت اطلاع از قیمت گیره هیدرولیک با دفتر مرکزی شرکت معرف ابزار تماس حاصل فرمایید.
قیمت روبند قالب ، قیمت روبند قالب ck-16 ، روبند قالب ورتکس ،روبند قالب VERTEX ، بغل بند روبند قالب ، روبند قالب ck-12 ، مهره روبند قالب ، پیچ روبند قالب ورتکس تایوان ، قیمت روبند قالب ورتکس ، روبند قالب در حسن آباد تهران ، روبند قالب ck-20 ، قیمت کیت روبند ، قیمت کیت روبند قالب ، بورس روبند قالب ، خرید و فروش روبند ورتکس تایوان ، فروش روبند قالب تایوانی

کیت روبند قالب
کیت روبند قالب
بغل بند
بغل بند

  • مقالات

TEL : 02188000970
Fax :
Email: info [at] mtcotools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

برند ورتکس
فروشگاه معرف ابزار

شرکت معرف ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات تراشکاری و براده برداری شامل انواع فرز ، انواع مته، انواع گردبر، انواع کفتراش، سه نظام و چهار نظام، انواع هلدر .معرف ابزار نماینده رسمی ورتکس تایوان . فروش و واردات ابزار ورتکس اصلی تایوان با گارانتی و ضمانت اصلی شرکتی . فروش گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و فروش سه نظام تراش VERTEX ورتکس و فروش ابزار تراش VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ اصلی ورتکس تایوان . شرکت معرف ابزار تنها نماینده ورتکس اصلی تایوان در ایران میباشد . تامین انواع ابزار ورتکس vertex و دریافت کاتالوگ محصولات ورتکس vertex در فروشگاه معرف ابزار .

© Copy right 2024 | تمامی حقوق متعلق به شرکت معرف ابزار می باشد