آیکون واتساپ
زاویه سنج

زاویه سنج

شرکت معرف ابزار با بهره گیری از زاویه سنج های ساخت برندهای معتبر جهانی از جمله میتوتیو و ورتکس آمادگی تامین قطعات و دستگاههای اندازه گیری حساس و دقیق را دارد.زاویه سنج ها در انواع مختلفی ساخته می شوند که دقت های متفاوتی دارند. برخی از زاویه سنج ها دقتی برابر پنج صدم درجه دارند. طریقه کار با زاویه سنج ها بدین صورت است که سطح صاف زوایه سنج را روی سطح قرار می دهیم و عقربه غوطه ور شده درروغن هیدرولیک با شاخصی در صفحه مدرج منطبق می شود که زاویه سطح مذکور را نسبت به سطح افق نشان می دهد.
از کاربردهای دیگر زاویه سنج ها می توان به کنترل زاویه بسته شدن قطعات در گیره های دستگاه های فرز و سنگ زنی اشاره کرد که بسیار زیاد دقت ماشین کاری و سنگ زنی را افزایش می دهند.از نکات قابل توجه زاویه سنج ها می توان به چندکاره بوده این نوع زاویه سنج ها اشاره کرد بدین منظور خط کش فلزی که در آن ها تعبیه شده است حالت های قرار گیری زاویه سنج ها را بر روی قطعات متفاوت می سازد و کاربرد یک زاویه سنج را بیشتر می کند. انواع زاویه سنج ها توسط شرکت میتوتویو ژاپن و ورتکس تایوان ساخته می شوند که زاویه سنج های شرکت میتوتویو و ورتکس کیفیت بسیار مطلوبی دارند. شرکت معرف ابزار مفتخر است نمایندگی شرکت ورتکس تایوان و میتوتویو ژاپن را اخذ کرده و کلیه محصولات از جمله انواع زاویه سنج ها را به بازار عرضه کرده است. صنعتگران گرامی میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلیه لوازمات اندازه گیری و آزمایشگاهی از جمله زاویه سنج ها با دفتر مرکزی شرکت معرف ابزار تماس حاصل فرمایند

زاویه سنج دیجیتال
زاویه سنج دیجیتال

  • مقالات

TEL : 02188000970
Fax :
Email: info [at] mtcotools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

برند ورتکس
فروشگاه معرف ابزار

شرکت معرف ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات تراشکاری و براده برداری شامل انواع فرز ، انواع مته، انواع گردبر، انواع کفتراش، سه نظام و چهار نظام، انواع هلدر .معرف ابزار نماینده رسمی ورتکس تایوان . فروش و واردات ابزار ورتکس اصلی تایوان با گارانتی و ضمانت اصلی شرکتی . فروش گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و فروش سه نظام تراش VERTEX ورتکس و فروش ابزار تراش VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ اصلی ورتکس تایوان . شرکت معرف ابزار تنها نماینده ورتکس اصلی تایوان در ایران میباشد . تامین انواع ابزار ورتکس vertex و دریافت کاتالوگ محصولات ورتکس vertex در فروشگاه معرف ابزار .

© Copy right 2024 | تمامی حقوق متعلق به شرکت معرف ابزار می باشد