آیکون واتساپ
ساعت اندیکاتور

ساعت اندیکاتور

ساعت اندیکاتور ابزاری است که به دو شکل داخل‌سنج و پایه‌دار مغناطیسی که برای خلاصی طولی قطعات کاربرد دارد و از آن جهت اندازه‌گیری خلاصی بین دو قطعه (داخلی و خارجی) یا پهنی (بیضی شدن) و تاب قطعات و پیچیدگی قطعات استفاده می‌شود .

ساعت اندازه گیری یا ساعت اندیکاتور در برند ورتکس تایوان میتوتویو ژاپن اینسایز و چندین برند اروپایی و آمریکایی می باشد. ساعت اندیکاتور یا ساعت اندازه گیری دارای دقت های مختلفی می باشد که تراشکار یا فرزکار برای بستن قطعه در گیره یا چهار نظام یا سه نظام یا دستگاه سنگ مغناطیس از آن استفاده می کند. کلیه قطعات نامبرلده از جمله سه نظام چهار نظام صفحه نظام توسط شرکت معرف ابزار به بازار کشور عرضه می شود و کلیه صنعت گران بخصوص تراشکاری و فرزکاری و قطعه سازی بسیار مورد توجه قرار می گیرد.
ساعت اندازه گیری یا ساعت اندیکاتور توسط پایه های مختلفی روی دستگاه تراش یا فرز بسته می شود که این پایه ها توسط شرکت معرف ابزار به کلیه فروشگاه های مجاز عرضه شده است. یکی از برند های معتبر ساعت های اندازه گیری برند اینسایز می باشد که با توجه به اینکه شرکت معرف ابزار به صورت مستقیم کلیه ابزارهای اندازه گیری اینسایز را وارد می کند می تواند کلیه ساعت های اندازه گیری برند اینسایز یا ساعت اندیکاتور اینسایز را مطابق کاتالوگ اینسایز واردات کند. برند اینسایز یکی از باکیفیت ترین و ارزان قیمت ترین ابزارهای اندازه گیری را تولید کرده است که در بازار ایران بسیار مورد توجه تولیدکنندگان بوده است.

ساعت اندازه گیری
ساعت اندازه گیری

  • مقالات

TEL : 02188000970
Fax :
Email: info [at] mtcotools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

برند ورتکس
فروشگاه معرف ابزار

شرکت معرف ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات تراشکاری و براده برداری شامل انواع فرز ، انواع مته، انواع گردبر، انواع کفتراش، سه نظام و چهار نظام، انواع هلدر .معرف ابزار نماینده رسمی ورتکس تایوان . فروش و واردات ابزار ورتکس اصلی تایوان با گارانتی و ضمانت اصلی شرکتی . فروش گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و فروش سه نظام تراش VERTEX ورتکس و فروش ابزار تراش VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ اصلی ورتکس تایوان . شرکت معرف ابزار تنها نماینده ورتکس اصلی تایوان در ایران میباشد . تامین انواع ابزار ورتکس vertex و دریافت کاتالوگ محصولات ورتکس vertex در فروشگاه معرف ابزار .

© Copy right 2024 | تمامی حقوق متعلق به شرکت معرف ابزار می باشد