آیکون واتساپ

سه نظام آچار خور

سه نظام آچار خور | از انواع سه نظام ورتکس ساخت تایوان می توان به سه نظام آچار خور VERTEX یا سه نظام دریل VERTEX تایوان اشاره کرد. قیمت سه نظام تراشکاری نسبت به سه نظام آچار خور ورتکس بالاتر می باشد و دلیل قیمت سه نظام آچار خور به دلیل ابعاد کوچکتر پایین تر می باشد. سه نظام اتومات 16 ورتکس هم از انواع سه نظام می باشد اما از نوع سه نظام آچار خور نمی باشد و با آچار سه نظام باز و بسته نمی شود. سه نظام ورتکس تایوان در ابعاد و اندازه های متفاوتی وجود دارد به عنوان مثال سه نظام اچار خور 16-3 یکی از معروف ترین سه نظام آچار خور دریل ورتکس VERTEX می باشد. قیمت سه نظام دریل درحسن آباد تهران تفاوتی با قیمت سه نظام دریل در تبریز ندارد و به این دلیل که شرکت معرف ابزار بورس ابزار تراشکاری می باشد و به صورت عمده سه نظام دریل را به فروش می رساند قیمت سه نظام VERTEX را کنترل کرده و در سراسر کشور قیمت سه نظام آچارخور یا قیمت سه نظام دریل یا سه نظام اتومات 16ثابت می باشد. سه نظام توسن یکی از سه نظام آچار خور می باشد برای اطلاع از قیمت سه نظام توسن نیز می توانید به فروشگاه اینترنتی شرکت معرف ابزار مراجعه فرمایید. برای دریافت لیست قیمت محصولات شرکت ورتکس می توانید از سایت شرکت معرف ابزار لینک دانلود لیست قیمت VERTEX را دریافت کنید و همچنین برای دریافت لینک دانلود کاتالوگ VERTEX تایوان نیز می توانید از سایت شرکت معرف ابزار اقدام فرمایید. شرکت معرف ابزار نمایندگی انحصاری VERTEX تایوان در تهران می باشد و برای فروش انواع سه نظام ورتکس طرح های فروشسه نظام ورتکس متفاوتی را در نظر گرفته است که طرح های تخفیف را برای تراشکاران ، قالبسازی ، صنایع خودروسازی در نظر گرفته است. سه نظام آچار خور یا سه نظام دریل VERTEX بسیار محبوب می باشد و تراشکاری با دستگاه تراش یک متری را تسهیل می بخشد. برای خرید دستگاه تراش یک متری نیز می توانید به شرکت معرف ابزار مراجعه فرمایید. سه نظام دریل با استفاده از تبدیل مناسب به مرغک دستگاه تراش یک متری وصل می شود و درمرکز قطعات عملیات سوراخکاری و براده برداری را بصورت کاملا هم مرکز و دقیق انجام می دهد. عملیات براده برداری در دستگاه تراش یک متری به این شکل می باشد که قطعه به سه نظام 160 ورتکس یا سه نظام 200 ورتکس بسته می شود و دستگاه تراش منوال یک متری روشن می شود سپس سه نظام اچار خور را داخل مرغک دستگاه تراش قرار می دهیم. قابل ذکر است در این عملیات براده برداری مته مرغک ثابت است و با نیروی مرغک به داخل قطعه کار که روی سه نظام ورتکس بسته شده است نفوذ می کند. سپس مته مرغک VERTEX را بیرون می کشیم و مته را به سه نظام 16 ورتکس تایوان می بندیم و عملیات سوراخکاری توسط سه نظام آچار خور ورتکس و دستگاه تراش منوال یک متری OPTIMUM انجام می گیرد.
قیمت سه نظام ورتکس ، قیمت سه نظام آچار خور ورتکس ، دستگاه تراش یک متری ، فروش دستگاه تراش ، قیمت مرغک دستگاه تراش ، قیمت سه نظام 16 ، بورس ابزار تراشکاری VERTEX ، بورس سه نظام ورتکس ، فروش سه نظام دریل ، سه نظام رونیکس ، تبدیل سه نظام ، سه نظام دریل دستی ، سه نظام توسن ، سه نظام 16 اتوماتیک ، فروش سه نظام 16-3 ورتکس ، فروش سه نظام اتومات ورتکس ، سه نظام VERTEX تراشکاری ، قیمت سه نظام 13 آچار خور ورتکس ، سه نظام آچاری ورتکس تایوان ، کلت سه نظام VERTEX ، بورس سه نظام تراشکاری


سه نظام آچار خور 16-1  سه نظام آچار خور

سه نظام آچار خور

سه نظام آچار خور 16-1
سه نظام آچار خور

1
برندها
دیگر دسته ها

TEL : 02188000970
Fax :
Email: info [at] mtcotools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

برند ورتکس
فروشگاه معرف ابزار

شرکت معرف ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات تراشکاری و براده برداری شامل انواع فرز ، انواع مته، انواع گردبر، انواع کفتراش، سه نظام و چهار نظام، انواع هلدر .معرف ابزار نماینده رسمی ورتکس تایوان . فروش و واردات ابزار ورتکس اصلی تایوان با گارانتی و ضمانت اصلی شرکتی . فروش گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و فروش سه نظام تراش VERTEX ورتکس و فروش ابزار تراش VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ اصلی ورتکس تایوان . شرکت معرف ابزار تنها نماینده ورتکس اصلی تایوان در ایران میباشد . تامین انواع ابزار ورتکس vertex و دریافت کاتالوگ محصولات ورتکس vertex در فروشگاه معرف ابزار .

© Copy right 2024 | تمامی حقوق متعلق به شرکت معرف ابزار می باشد