آیکون واتساپ

مته

|مته | یکی از ابزار براده برداری می باشد و در مته در صنعت کشور بسیار کاربرد دارد. از کاربردهای مته می توان به سوراخ کاری انواع قطعات صنعتی استفاده کرد. برای خرید مته می توان با دفتر مرکزی شرکت معرف ابزار تماس حاصل فرمایید. مته در ابعاد و قطر های مختلف ساخته می شود. مته بلند یکی از پرکاربردترین نوع مته است مته کبالت دار مته بلند مته HSS مته HSS-E مته خزینه از فروش بالایی برخوردار هستند. برای خرید مته الماسه مته بلند مته کبالتدار با دفتر فروش شرکت معرف ابزار تماس حاصل فرمایید.
مته الماسه از سخت ترین جنس برخوردار است و برای سوراخکاری قطعات سخت مورد استفاده قرار می گیرد. مته بلند مته آب صابون خور مته الماسه مته HSS برای سوراخکاری در صنعت استفاده می شوند.
مته آهن هم یکی از انواع مته می باشد جنس آن دارای سختی کمتری می باشد و کاربردهای مخصوص خود را دارد. مته آهن در قطر و طول مختلف ساخته می شود. برای خرید مته آهن می توانید با دفتر فروش شرکت معرف ابزار تماس حاصل فرمایید.
قیمت مته بلند در بازار ایران بسیار متفاوت می باشد اما شرکت معرف ابزار قیمت مته بلند را به قیمت نمایندگی به مصرف کنندگان گرامی عرضه می کند. مته بلند برای سوراخکاری عمیق مورد استفاده قرار می گیرد و اگر جنس قطعه کار سخت باشد بهتر است از مته بلند کبالتدار استفاده گردد. مته بلند کبالتدار دارای برندهای غربی و آسیایی می باشد که از شاخص ترین آن برندها می توان به مته بلند GURING آلمان اشاره کرد. مته GURING آلمان در کشور ما طرفداران زیادی در صنعت دارد که شرکت معرف ابزار مته GURING در قطرهای مختلف را به بازار کشور عرضه می کند. برای خرید مته GURING می توانید با دفتر مرکزی شرکت معرف ابزار تماس حاصل فرمایید.
از دیگر محصولات شرکت معرف ابزار می توان به مته خزینه مته دریل مته یک متری که از انواع مته بلند می باشد اشاره کرد. مته خزینه دارای زاویه راس بیشتری می باشد و طراحی و ساخت مته خزینه کمی با مته های مختلف متفاوت تر می باشد.
مته گردبر که در دستگاه های دریل مگنت مورد استفاده قرار می گیرد هم توسط شرکت معرف ابزار به صنعت سوراخکاری و براده برداری کشور عرضه می شود. برای خرید مته گردبر و خرید دستگاه دریل مگنت با دفتر شرکت معرف ابزار تماس حاصل فرمایید.

ابزار برداه برداری

برندها
دیگر دسته ها

TEL : 02188000970
Fax :
Email: info [at] mtcotools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

برند ورتکس
فروشگاه معرف ابزار

شرکت معرف ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات تراشکاری و براده برداری شامل انواع فرز ، انواع مته، انواع گردبر، انواع کفتراش، سه نظام و چهار نظام، انواع هلدر .معرف ابزار نماینده رسمی ورتکس تایوان . فروش و واردات ابزار ورتکس اصلی تایوان با گارانتی و ضمانت اصلی شرکتی . فروش گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و فروش سه نظام تراش VERTEX ورتکس و فروش ابزار تراش VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ اصلی ورتکس تایوان . شرکت معرف ابزار تنها نماینده ورتکس اصلی تایوان در ایران میباشد . تامین انواع ابزار ورتکس vertex و دریافت کاتالوگ محصولات ورتکس vertex در فروشگاه معرف ابزار .

© Copy right 2024 | تمامی حقوق متعلق به شرکت معرف ابزار می باشد