آیکون واتساپ
پمپ روغن

پمپ روغن

تمامی اجزایی که در ماشین در اثر تحرک با یک جسم دیگر در تماس هستند،باید مجهز به سیستم روانکاری باشند.این اجزاء می توانند یاتاقان ها،بلبرینگ ها،بال اسکرو ها،گاییدها،چرخ زنجیر ها وتمامی اجزایی که در حرکت یک ماشین یا محور یک ماشین دخالت دارند،باشند.روانکاری می تواند به صورت روغنکاری یا گریسکاری باشد.درحالت اول اجزا می توانند قوطه ور در روغن که در قسمت هایی استفاده می شود که در محفظه بسته باشند(مانند گیربکس)، یا به صورت پمپاژ زمانی ،یعنی در فواصل زمانی خاص به این قسمت ها روغن پمپاژ می گردد.این پمپاژ توسط پمپ های روغن انجام می پذیرد.البته در مواردی هم می توان بجای روغن از گریس نیز استفاده کرد،که برای این کار باید به راهنمای قطعه مراجعه کرد و توصیه شرکت سازنده را در حالت روغنکاری و گریسکاری پذیرفت.
در قسمت های مختلف یک ماشین اهمیت روانکاری متفاوت است؛بدین صورت که مثلا در اسپیندل ها با ساییدگی خیلی کم هم باید منتظر فاجعه بزرگی باشیم،چراکه بلبرینگ ها با سرعت خیلی بالایی در چرخش هستند و یک ساییدگی کوچک نیز باعث خرابی و گیرپاژ شدن اسپیندل شده و هزینه های بالای تعمییرات را منجر می شود.گذشته از آنکه اسپیندل به حالت نرمال گذشته برنمی گردد.پس در نتیجه روانکاری حیات یک ماشین است از این رو شرکت معرف افزار پمپ های مربط به دستگاه های مختلف را ارائه کرده است

پمپ روغن دستگاه فرز
پمپ روغن دستگاه فرز

  • مقالات

TEL : 02188000970
Fax :
Email: info [at] mtcotools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

برند ورتکس
فروشگاه معرف ابزار

شرکت معرف ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات تراشکاری و براده برداری شامل انواع فرز ، انواع مته، انواع گردبر، انواع کفتراش، سه نظام و چهار نظام، انواع هلدر .معرف ابزار نماینده رسمی ورتکس تایوان . فروش و واردات ابزار ورتکس اصلی تایوان با گارانتی و ضمانت اصلی شرکتی . فروش گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و فروش سه نظام تراش VERTEX ورتکس و فروش ابزار تراش VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ اصلی ورتکس تایوان . شرکت معرف ابزار تنها نماینده ورتکس اصلی تایوان در ایران میباشد . تامین انواع ابزار ورتکس vertex و دریافت کاتالوگ محصولات ورتکس vertex در فروشگاه معرف ابزار .

© Copy right 2024 | تمامی حقوق متعلق به شرکت معرف ابزار می باشد