آیکون واتساپ

گیج زاویه دار

شرکت معرف ابزار انواع مختلف گیج ها از جمله گیج زاویه ای را به صنعت ارائه کرده است.این گیج خاص که در برندهای مختلف موجود است از بهترین کیفیت ساخته شده و برای کارهای حساس کنترل و اندازه گیری بسیار مناسب است.اما به صورت خلاصه برای اندازه گیری و کنترل زوایا می توان از گیج بلوک های زاویه ای استفاده کرد. این قطعات به فرم گوه و از جنس فولاد آبداده می سازند و سطح اندازه گیری آن ها را با نمد پولیش می دهند.دقت اندازه گیری این گیج بلوک های زاویه ای تا 10 ثانیه است.آه ها را به صورت چند تکه می سازند که با ترکیب تکه های اندازه گیری می توان کلیه زاویه های 90 درجه را با دقت 10 ثانیه به دست آورد. در ترکیب تکه های اندازه گیری لازم است به اندازه و علامت مثبت و منفی آن توجه کرد.اگر هم علامت باشند باهم جمع می کنیم و اگر مخالف علامت هم باشند مقدار آن ها را از هم کم می کنیم تا مقدار زاویه بدست آید.
گروه فنی مهندسی شرکت معرف ابزار با تحقیق و پژوهش فراوان در مورد کیفیت گیج ها در برند های مختلف برند VERTEX را به عنوان یک گزینه عالی به کاربران پیشنهاد می کند.برندها
دیگر دسته ها

TEL : 02188000970
Fax :
Email: info [at] mtcotools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

برند ورتکس
فروشگاه معرف ابزار

شرکت معرف ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات تراشکاری و براده برداری شامل انواع فرز ، انواع مته، انواع گردبر، انواع کفتراش، سه نظام و چهار نظام، انواع هلدر .معرف ابزار نماینده رسمی ورتکس تایوان . فروش و واردات ابزار ورتکس اصلی تایوان با گارانتی و ضمانت اصلی شرکتی . فروش گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و فروش سه نظام تراش VERTEX ورتکس و فروش ابزار تراش VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ اصلی ورتکس تایوان . شرکت معرف ابزار تنها نماینده ورتکس اصلی تایوان در ایران میباشد . تامین انواع ابزار ورتکس vertex و دریافت کاتالوگ محصولات ورتکس vertex در فروشگاه معرف ابزار .

© Copy right 2024 | تمامی حقوق متعلق به شرکت معرف ابزار می باشد