آیکون واتساپ

گیره های قدرتی

گیره های قدرتی یکی از محصولات بسیار پیشرفته شرکت معرف ابزار می باشد که با استفاده از مکانیزم بسیار دقیق و پیشرفته ای قطعه کار را بدون هیچ حرکتی محکم نگه می دارد. این گیره برای کارهای خشن تراشی بسیار مناسب است و در برابر تمامی ارتعاشات و شوک های ناگهانی از شل شدن قطعه کار جلوگیری می کند.
این گیره از 5 حالت مختلف دارد که هر یک از حالت ها نیروی خاصی را از جانب دو فک به قطعات وارد می کند این حالت ها عبارتند از:0-1-2-3-4
قابل ذکر است بیشترین نیرو در حالت 4 به قطعه کار وارد می شود که معادل 60 کیلونیوتون می باشدبرندها
دیگر دسته ها

TEL : 02188000970
Fax :
Email: info [at] mtcotools.com
طراحی سایت و سئو: نانوتجارت

برند ورتکس
فروشگاه معرف ابزار

شرکت معرف ابزار عرضه کننده انواع ابزار آلات صنعتی و با فعالیت کاملا تخصصی در زمینه ابزار آلات تراشکاری و براده برداری شامل انواع فرز ، انواع مته، انواع گردبر، انواع کفتراش، سه نظام و چهار نظام، انواع هلدر .معرف ابزار نماینده رسمی ورتکس تایوان . فروش و واردات ابزار ورتکس اصلی تایوان با گارانتی و ضمانت اصلی شرکتی . فروش گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و فروش سه نظام تراش VERTEX ورتکس و فروش ابزار تراش VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ گیره هیدرولیک VERTEX ورتکس و دریافت کاتالوگ اصلی ورتکس تایوان . شرکت معرف ابزار تنها نماینده ورتکس اصلی تایوان در ایران میباشد . تامین انواع ابزار ورتکس vertex و دریافت کاتالوگ محصولات ورتکس vertex در فروشگاه معرف ابزار .

© Copy right 2024 | تمامی حقوق متعلق به شرکت معرف ابزار می باشد